Informacje dot. produktu
4-suwowe silniki zaburtowe Parsun o długim i krótkim skoku: najnowsza technologia 4-suwowa znajduje się w tych mocnych, ekonomicznych i bezpiecznych silnikach zaburtowych Parsun. Technologia silnika oparta jest na najnowszych technologiach i technikach przetwarzania. Surowe dyrektywy 2003/44/EG są spełnione bez wyjątku. Rozruch ręczny i rumpel z przepustnicą obrotową są najlepszej jakości i zapewniają bezproblemową pracę. System wywrotu jest łatwy do obsługi ręcznej. Część silnika znajdująca się w wodzie jest w ten sposób chroniona przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, gdy nie jest używana. Osiągi silnika zaburtowego są ściśle związane z wyborem odpowiedniego rodzaju śmigła. Parsun wyposaża swoje silniki w śruby napędowe odpowiednie dla różnych typów łodzi. Niezależnie od tego, czy chcesz samodzielnie wymienić świecę zapłonową czy filtr paliwa, szczegółowa instrukcja obsługi z dużą ilością zdjęć sprawia, że zrozumienie silnika jest dziecinnie proste.
Uwagi
Dane techniczne
Nr artykułu.158465
EAN6930288300711
Nr artykułu dostawcy.F-15 BML
Właściwości
Materiał zusätzl. Tankanschluß möglich, passendes Anschlußst. 959470 Motor hat keine Bodenseezulassung, aber mit einem Attest der Abgasprüfung darf Motor auf dem See benutzt werden
Recenzje

Oceny 0 z 0

 (0)

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


Silnik zaburtowy

Słońce świeci ci w twarz, gdy płyniesz łodzią po lśniącej wodzie. Gdy uruchamiasz silnik i łódź powoli oddala się od nabrzeża, nagle czujesz wstrząs i łódź zatrzymuje się.

Zum Ratgeber

Klienci kupili również

719,95 zł