Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
od do
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Nóż jednoręczny żeglarski- Herbertz Nóż jednoręczny żeglarski- Herbertz
Jednoręczny nóż składany z ostrzem wykonanym ze stali wysokiej jakości. Drewniania rączka w ramce ze stali nierdzewnej. Ergonomicznie ukształtowany. W zestawie z klipsem do paska. Waga: 141 g. Długość po otwarciu: 17,9 cm.
129,95 PLN
Nóż Mozart – SIKA Nóż Mozart – SIKA
Idealny nóż do obróbki połączeń desek pokładowych z drewna tekowego. Fugowanie staje się dziecinną zabawą - nadmiar fugi jest przycinany za pomocą noża. Idealny do wiekowych desek tarasowych z drewna tekowego.
359,95 PLN
Pistolet ciśnieniowy – Weicon Pistolet ciśnieniowy – Weicon
Nadaje się do klejów i uszczelniaczy o niskiej i średniej lepkości. Odpowiedni do standardowych wkładów o pojemności do 310 ml.
129,95 PLN
Tarcze do piaskowania Tercoo Tarcze do piaskowania Tercoo
Usuwa rdzę, farbę, smołę, epoksyd, lakier lub kleje ze wszystkich rodzajów materiałów - stali, żelaza i innych metali, a nawet kamienia i betonu. Rezultatem jest doskonale przygotowana powierzchnia, gotowa do zastosowania nowej powłoki...
od 239,95 PLN
Skrobak próżniowy PMW – Compass Skrobak próżniowy PMW – Compass
Skrobaczka próżniowa PMW: Łatwo usuń farbę, powłokę przeciwporostową i inne powłoki za pomocą tego narzędzia. Dostawa obejmuje gumową dyszę do podłączenia odkurzacza. Ostrze można obrócić raz.
239,95 PLN
YC Foam Roller YC Foam Roller
Wałki piankowe FOAM ROLLER wykonane są z bardzo wysokiej jakości pianki, która gwarantuje bez pęcherzykową aplikację wałkiem wszystkich farb 1 i 2-komponentowych. Te e green wałki do wykańczania farby zachowują swój kształt przez długi...
42,95 PLN
Ostatnio oglądane