Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
od do
  •  
  •  
  •  
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
wentylacja plandeki 109 mm wentylacja plandeki 109 mm
Prosta i skuteczna wentylacja plandeki i plandeki. Bardzo łatwy w montażu, wystarczy włożyć przez otwór i dokręcić płytę montażową. Wentylator jest bezpiecznie zamocowany za pomocą dwóch płyt mocujących.
129,95 PLN
Plandeka z wytrzymałego poliestru pokrytego aluminium 600D Plandeka z wytrzymałego poliestru pokrytego...
Chroń swoją łódź srebrnoszarą plandeką wykonaną z wytrzymałego poliestru pokrytego aluminium 600D. Plandeka posiada D-ringi, jest w 100% wodoodporna i łatwa w montażu. Szwy nie są spawane i dlatego przepuszczają wodę.
od 769,95 PLN
plandeka łodzi plandeka łodzi
Doskonale przykryj łódź i chroń ją przed deszczem i brudem z góry. Wykonane z wytrzymałego poliestru 300D w kolorze srebrnym. Z elastycznymi i plastikowymi pierścieniami.
od 179,95 PLN
POKROWIEC NA POKRYWĘ SILNIKA ZABURTOWEGO POKROWIEC NA POKRYWĘ SILNIKA ZABURTOWEGO
Pokrowec firmy Compass na górną części silnika zaburtowego, zapewniający ochronę przed słońcem, wodą i brudem. Wykonany z wodoodpornego i wytrzymałego nylonu 300D.
od 129,95 PLN
POKROWIEC NA CAŁY SILNIK ZABURTOWY POKROWIEC NA CAŁY SILNIK ZABURTOWY
"Pokrowiec firmy Compass na silnik zaburtowy. Wykonany jest z bardzo mocnego poliestru 420D o grubości 0,15 mm, zapewniającego maksymalną ochronę przed brudem, słońcem i wodą. Odpowiedni dla niemal wszystkich rodzajów silników...
od 129,95 PLN
Profesjonalna plandeka zimowa, 250 g/m² Profesjonalna plandeka zimowa, 250 g/m²
Biała/przezroczysta, wzmocniona tkaniną plandeka polietylenowa jest wyjątkowo odporna na rozdarcia, warunki atmosferyczne, mrozoodporna i UV. Wzmocnione krawędzie z mosiężnymi oczkami co 50 cm. Biały
(13,75 PLN / 1 Metr kwadratowy)
od 164,95 PLN
Zewnętrzna ochrona silnika Zewnętrzna ochrona silnika
Do ochrony silnika przed wilgocią, brudem i uszkodzeniami podczas transportu. Okładka wykonana z wysokiej jakości materiału ripstop o innowacyjnym niebieskim wzornictwie, oddychająca.
od 389,95 PLN
Plandeka 350g do dużych obciążeń Plandeka 350g do dużych obciążeń
Okładka o dużej wytrzymałości. 350 g/m², prawdziwa waga ciężka, absolutnie solidna i odporna. Wszystkie końce są zgrzewane, a plastikowe liny są rozmieszczone co 50 cm. Każde oko ma średnicę 18 mm.
od 549,95 PLN
Ostatnio oglądane