Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
od do
  •  
  •  
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Lampa mosiężna kabinowa Lampa mosiężna kabinowa
Lampa wewnętrzna z polerowanego mosiądzu z połyskiem i białym kloszem. Żarówka o mocy 10 W, wymagane zasilanie 12 V. Lampa posiada wbudowany włącznik.
239,95 PLN
Halogenowa lampka do czytania – Compass Halogenowa lampka do czytania – Compass
Morska, piękna lampa do czytania z polerowanego mosiądzu. Przełącznik wł. / wył. znajduje się na płytce mocującej. Żarówka: 10 W / 12 V. Średnica Ø: 7 cm, wysokość: 10 cm.
239,95 PLN
Lampa do czytania z ksenonową lampką do podłączenia do zapalniczki z przezroczystą soczewką Lampa do czytania z ksenonową lampką do...
Wysoka moc światła dzięki ksenonowemu światłu 12 V. Z włącznikiem/wyłącznikiem w głowicy lampy i wymienną czerwoną soczewką. Żarówka w zestawie.
219,95 PLN
Lampka mosiężna DeLuxe Halogen Lampka mosiężna DeLuxe Halogen
Obudowa z litego mosiądzu, polerowana na wysoki połysk. Reflektor jest od wewnątrz pokryty białą powłoką. Z włącznikiem/wyłącznikiem. Podstawa Ø 91 mm. 10 W, Ø 7,5 cm.
219,95 PLN
Mosiężna lampa kabinowa 12 V Mosiężna lampa kabinowa 12 V
Lampa o atrakcyjnym mosiężnym wyglądzie. Klosz zapewnia szczególnie przyjemne światło. Średnica podstawy: 54 mm. Moc 10 W.
219,95 PLN
Podgrzewacz na świece Podgrzewacz na świece
Ekonomiczny i przyjazny dla środowiska podgrzewacz na 3 świece. Dzięki specjalnemu wykonaniu świece są utrzymywane na optymalnej wysokości, więc światło jest zawsze jednolicie jasne. Czas palenia 1 świecy, to około 8 godzin.
Wymiary:...
379,95 PLN
Mały podgrzewacz na świece Mały podgrzewacz na świece
Podgrzewacz na 1 świecę o stabilnej konstrukcji. Dzięki specjalnemu wykonaniu świece są utrzymywane na optymalnej wysokości, więc światło jest zawsze jednolicie jasne. Czas palenia 1 świecy, to około 8 godzin.
Wymiary: wys. 12,5 x Ø 5,5 cm
od 202,95 PLN
Zapasowe świece do podgrzewacza Zapasowe świece do podgrzewacza
Zapasowe świece do podgrzewacza na świece (nr. art.: 398810), 3 sztuki.
58,95 PLN
Ostatnio oglądane