O nas

Witaj na pokładzie!

... w największej w europie firmie zajmującej się sprzedażą wysyłkową produktów dla sportów wodnych i żeglarstwa.

Compass Niemcy

Od momentu założenia w 1979 roku, Compass jest niezależną firmą rodzinną, którą Michael Dehler i jego żona prowadzą jako właściciele drugiego pokolenia od ponad 40 lat. Dziś, jako największa europejska firma zajmująca się sprzedażą wysyłkową sportów wodnych, Compass prezentuje rewelacyjny wybór ponad 37 000 artykułów, co jest unikalne w międzynarodowej branży sportów wodnych. Główny katalog obejmuje ponad 400 stron, a sklep internetowy jest jednym z najnowocześniejszych portali z nagrodą za najwyższą satysfakcję klienta. Compass konsekwentnie realizuje politykę "najlepszej ceny", klient może polegać na jakości marki przy doskonałym stosunku ceny do wydajności każdego artykułu.

Podstawa i bardzo ważna część sukcesu Compass: Dyrektor Zarządzający Michael Dehler jest zapalonym żeglarzem z "sercem i duszą", który regularnie spędza swój wolny czas aktywnie na żaglówkach i łodziach motorowych ze swoją rodziną, a także odnosi międzynarodowe sukcesy jako żeglarz regatowy. Dzięki jego doświadczeniu i wiedzy produkty mogą być oceniane, odkrywane i testowane. Jako doświadczony skipper, Michael Dehler wie, o czym ludzie mówią, jeśli chodzi o jakość, niezawodność i praktyczność sprzętu. Podobnie jak on i jego żona Antje, wielu pracowników Compass to aktywni entuzjaści sportów wodnych i aktywni żeglarze regatowi. Osobista pasja i profesjonalne know-how każdej osoby wyróżniają firmę Compass.

Specjaliści Compass są w ciągłym ruchu na całym świecie, aby znaleźć nowe i innowacyjne produkty, które mogą być oferowane w bezkonkurencyjnie niskich cenach poprzez zakupy hurtowe i bezpośredni import. Ale sprawdzone artykuły są również stale przeglądane i ulepszane w dialogu z klientami i profesjonalnymi żeglarzami. Produkty Compass są regularnie nagradzane jako zwycięzcy testów, takich jak lornetki Binomaster i buty żeglarskie Compass. Szczególnie w rozwoju własnych i ekskluzywnych produktów, Compass pokazuje swoje kompetencje, które budował przez dziesięciolecia.

Michael Dehler, jego żona i wszyscy pracownicy przykładają najwyższą wagę do optymalnej obsługi klienta. Począwszy od osobistych porad, poprzez specjalne zamówienia i produkty na zamówienie, aż po doskonałą obsługę zamówień i dostaw - zadowolenie klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Każdy, kto ma specjalne zamówienia, prośby lub pytania, zawsze znajdzie kompetentną i pomocną osobę kontaktową w Compass. W jednym z najnowocześniejszych magazynów i centrów logistycznych w Ascheberg w Westfalii (Niemcy) codziennie wysyłanych jest do 5000 paczek, które docierają do klientów w całej Europie w najkrótszym możliwym czasie. Zakres usług jest stale poszerzany, inwestuje się w technologię, a pracownicy przechodzą dalsze szkolenia.

Atrakcyjne sklepy Maritim w siedzibie firmy w Ascheberg (Niemcy), Szwajcarii i Austrii stały się najbardziej znanymi ośrodkami sportów wodnych w Europie. Tutaj możesz przymierzyć i wypróbować wszystko, a także uzyskać osobistą poradę z dużą ilością czasu.

Sport i zaangażowanie społeczne mają długą i ważną tradycję w rodzinie Dehler i Compass. Od wielu lat Compass wspiera potrzebujące dzieci i młodzież poprzez społeczno-pedagogiczny projekt żeglarski prowadzony przez sunshine4kids e.V..

Istnieje wiele dobrych powodów, dla których Compass stał się największą w Europie firmą zajmującą się sprzedażą wysyłkową produktów do sportów motorowych i żeglarskich. Jakość, obsługa i najlepsze ceny, a także pasja i motywacja firmy rodzinnej – na tym polegają nasi klienci od ponad 40 lat.

Twój
Michael Dehler
i zespół Compass

Zapisz się do newslettera i zaoszczędź 25 zł

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i korzystaj z:

  • ekskluzywne kampanie rabatowe
  • atrakcyjne oferty marek
  • najnowsze wiadomości i trendy