Wprowadzenie
Odkryj innowacyjny podkład One Up 2 w 1, opracowany specjalnie do użytku nad wodą. Ten podkład i farba podkładowa do farb 1-składnikowych łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, aby ułatwić malowanie łodzi. Dzięki łatwej aplikacji i gładkiemu wykończeniu jest idealny dla majsterkowiczów, którzy cenią sobie jakość.
Właściwości
- Rozwiązanie 2 w 1: Łączy podkład i farbę podkładową w jednym produkcie.
- Łatwy w użyciu: Może być nakładany bez wysiłku za pomocą pędzla lub wałka.
- Gładkie wykończenie: Zapewnia wyjątkowo gładką powierzchnię, która spełnia wymagania estetyczne.
- Wydajna liczba warstw: Wymagane tylko 2 do 3 warstw (dla GRP), co oszczędza czas i materiał.
Informacje dodatkowe
Podkład One Up 2 w 1 jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także niezwykle skuteczny. Umożliwia pracę bez kompromisów w zakresie ochrony podłoża lub wyglądu. Idealny dla każdego, kto chce osiągnąć maksymalne rezultaty przy minimalnym wysiłku.
Uwaga: H226 - łatwopalna ciecz i pary.
| Kolor | biały |
|---|

Środki przeciwporostowe do łodzi
Z biegiem czasu lakier na łodzi niszczeje i traci swój dawny piękny połysk. Oznacza to również, że kadłub łodzi nie jest już chroniony. Aby przywrócić łodzi jej pierwotny wygląd, należy ją odmalować.
Przewodnik




