Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
od do
1 od 6
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Rolka prowadząca Pfeiffera Rolka prowadząca Pfeiffera
Rolka prowadząca Pfeiffer do łatwego prowadzenia wysięgnika rolki i innych lin. Do wsporników poręczy 2,5 cm (w komplecie wkładka na 1,9 cm).
199,95 PLN
Blok pojedynczy – Sprenger Blok pojedynczy – Sprenger
Blok pojedynczy do lin stalowych (miękkich). Rolka wykonana z mosiądzu niklowanego, części boczne ze stali nierdzewnej
99,95 PLN
Blok linowy – Sprenger Blok linowy – Sprenger
Blok posiada wklęsłą oś z zabezpieczeniem oraz łożysko ślizgowe. Rolka wykonana jest z niklowanego mosiądzu, części boczne ze stali nierdzewnej.
109,95 PLN
Kiteblok – Sprenger Kiteblok – Sprenger
Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV, z nitem ze stali nierdzewnej oraz łożyskiem ślizgowym. Zestaw zawiera 2 sztuki.
59,95 PLN
Blok pojedynczy leżący Micro XS – Sprenger Blok pojedynczy leżący Micro XS – Sprenger
Pojedynczy blok leżący Micro XS posiada gładko pracujące łożysko kulkowe, boczne części wykonane są ze stali nierdzewnej. Jest to wyjątkowo mała i kompaktowa konstrukcja, posiadająca wiele zastosowań i wariantów użytkowania.
99,95 PLN
Blok pojedynczy Micro XS z krętlikiem i zaczepem – Sprenger Blok pojedynczy Micro XS z krętlikiem i...
Blok pojedynczy Micro XS z krętlikiem i zaczepem posiada gładko pracujące łożysko kulkowe, boczne części wykonane są ze stali nierdzewnej. Jest to wyjątkowo mała i kompaktowa konstrukcja, posiadająca wiele zastosowań i wariantów...
od 139,95 PLN
Mini blok podwójny – Sprenger Mini blok podwójny – Sprenger
Blok podwójny z wytrzymałymi łożyskami ślizgowymi. Części boczne wykonane są ze stali nierdzewnej, a rolki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV.
59,95 PLN
Sprenger Mini-Block Pojedynczy blok talerzy Sprenger Mini-Block Pojedynczy blok talerzy
Blok rolkowy z wytrzymałym łożyskiem ślizgowym, boczne części ze stali nierdzewnej i rolki linowe z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV
59,95 PLN
Mini blok pojedynczy z krętlikiem – Sprenger Mini blok pojedynczy z krętlikiem – Sprenger
Blok pojedynczy z krętlikiem posiada wytrzymałe łożysko kulkowe. Części boczne wykonane są ze stali nierdzewnej, a rolka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV.
69,95 PLN
Mini blok pojedynczy – Sprenger Mini blok pojedynczy – Sprenger
Blok pojedynczy z wytrzymałym łożyskiem ślizgowym. Części boczne wykonane są ze stali nierdzewnej, a rolka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV.
49,95 PLN
Blok linowy – Sprenger Blok linowy – Sprenger
Blok linowy z mocowaniem i łożyskiem ślizgowym. Rolka wykonana jest z niklowanego mosiądzu, a części boczne ze stali nierdzewnej.
89,95 PLN
Mini blok z krętlikiem – Sprenger Mini blok z krętlikiem – Sprenger
Blok pojedynczy z krętlikiem i wytrzymałym łożyskiem ślizgowym. Części boczne wykonane są ze stali nierdzewnej, a rolka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV.
49,95 PLN
1 od 6
Ostatnio oglądane