Podkłady

Top-Seller
-2%
Epifanes PU Primer
Od 229,95 zł 234,95 zł
-23%
International Yacht Primer
Od 169,95 zł 219,95 zł
-21%
International Pre-Kote
Od 74,95 zł 94,95 zł
Podkład Colean
Od 429,95 zł
-21%
International Pre-Kote
Od 74,95 zł 94,95 zł
-23%
International Yacht Primer
Od 169,95 zł 219,95 zł
Podkład Colean
Od 429,95 zł
-2%
Epifanes PU Primer
Od 229,95 zł 234,95 zł

Wysokiej jakości farby do łodzi chronią Twój jacht lub łódź przed obciążeniami mechanicznymi i wpływem warunków atmosferycznych, a także przed zniszczeniem spowodowanym kontaktem z wodą. Aby dać farby łódź optymalną przyczepność i pokrycie, należy traktować powierzchnie do malowania z odpowiednim podkładem, podkład lub specjalny podkład dla farb łodzi przed nałożeniem ostatecznej warstwy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości podkłady renomowanych producentów, które dopasujesz do lakieru swojej łodzi.

Łatwa aplikacja, najlepsze pokrycie i wysoka ochrona antykorozyjna

Oferowane przez nas podkłady, farby i lakiery podkładowe do jachtów i łodzi służą z jednej strony jako środek wiążący pomiędzy podłożem a lakierem końcowym. Z drugiej strony, są one częściowo wzbogacone o aluminium, aby zapewnić lepszą ochronę przed korozją. To znacznie przedłuża żywotność łodzi i chroni farbę łodzi przed łuszczeniem się. W przypadku nowej powłoki, zaleca się nałożenie 2 do 3 warstw podkładu, podkładu lub gruntu przed wykończeniem farbą do łodzi. W przypadku powłok renowacyjnych wystarczy zwykle jedna warstwa podkładu. Warunkiem optymalnego przylegania warstwy podkładowej lub gruntującej jest suche, czyste i nośne podłoże. Nienaruszone stare powłoki muszą być zatem dokładnie usunięte przed nałożeniem.

Dostosowane do wszystkich popularnych podłoży

Niezależnie od tego, czy kadłub Twojej łodzi lub jachtu wykonany jest ze stali, drewna czy GFK, dostępne u nas podkłady i farby podkładowe nadają się do wszystkich popularnych materiałów używanych do budowy łodzi. Charakteryzują się one doskonałą przyczepnością i siłą krycia. Ponadto charakteryzują się one bardzo dobrym płynięciem i atrakcyjnym wyglądem powierzchni przy jednoczesnej wysokiej wydajności. Są łatwe do zastosowania nawet dla nieprofesjonalistów. Aby uzyskać najlepsze efekty malowania, należy zawsze używać odpowiednich pędzli i wałków przeznaczonych do prac malarskich. Z reguły podkład lub farba podkładowa schnie szybko, tak że w ciągu jednego dnia można nałożyć kilka warstw.

Zamów podkład do swojej łodzi wygodnie online już teraz!

Kup teraz wygodnie i bezpiecznie nowy podkład lub podkład do swojego jachtu w naszym sklepie internetowym i wybierz jedną z wielu bezpiecznych metod płatności. Oczywiście, mamy również farby i lakiery do łodzi. Dlaczego nie zamówić ich w tym samym czasie?

Ostatnio oglądane produkty