Okulary przeciwsłoneczne

Top-Seller
-17%
CAT bifocal Okulary przeciwsłoneczne
Od 249,95 zł 299,95 zł
Pasek na okulary Julbo, pływający
Od 34,95 zł
-8%
Okulary przeciwsłoneczne Gill Pursuit
Od 299,95 zł 324,95 zł
-8%
Gill Okulary przeciwsłoneczne
Od 274,95 zł 299,95 zł
-8%
Okulary przeciwsłoneczne Corona - Gill
-12%
Okulary przeciwsłoneczne Gill Classic
Od 299,95 zł 339,95 zł
Pasek na okulary Julbo, pływający
Od 34,95 zł
-8%
Gill Okulary przeciwsłoneczne
Od 274,95 zł 299,95 zł
-8%
Okulary przeciwsłoneczne Corona - Gill
-12%
Okulary przeciwsłoneczne Gill Classic
Od 299,95 zł 339,95 zł
-8%
Okulary przeciwsłoneczne Gill Pursuit
Od 299,95 zł 324,95 zł

Czy to żeglarstwo, kiting czy surfing - każdy, kto przebywa na wodzie, chce chronić swoje oczy przed intensywnym światłem słonecznym, tak samo jak na lądzie. Jednak okulary przeciwsłoneczne do sportów wodnych charakteryzują się innymi cechami, które zapewniają dobrą widoczność nawet podczas burzliwych manewrów. Szczególne zalety okularów przeciwsłonecznych do sportów wodnych to:

- wysoka ochrona przed promieniowaniem UV

- Właściwości hydrofobowe

- filtr polaryzacyjny jako osłona przed odblaskami

- specjalny kształt chroniący oczy przed rozpryskującą się wodą[/li]

Wybór odpowiednich sportowych okularów przeciwsłonecznych

Dobra ochrona przed promieniowaniem UV jest jedną z najważniejszych cech okularów przeciwsłonecznych. Dla miłośników sportów wodnych powinna być ona szczególnie mocna, ponieważ powierzchnia wody odbija promienie UV. Przy zakupie upewnij się, że Twoje okulary zapewniają maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV-A, UV-B i UV-C.

Soczewki sportowych okularów przeciwsłonecznych są zazwyczaj wykonane z wytrzymałego poliwęglanu. Do uprawiania sportów wodnych są one wyposażone w powłokę hydrofobową. Szczególnie podczas żeglowania, surfowania lub uprawiania sportów wodnych, rozpryski wody na soczewkach nie mogą zasłaniać widoku. Okulary polaryzacyjne niezawodnie filtrują również refleksy świetlne i pozwalają patrzeć na powierzchnię wody bez odblasków. Ponadto, wiele okularów przeciwsłonecznych do sportów wodnych jest pływających, więc możesz je szybko wyłowić z wody, jeśli wpadną do niej. Po założeniu okularów przeciwsłonecznych do sportów wodnych ryzyko ich zgubienia jest jednak niewielkie: ścisłe dopasowanie do twarzy, gumowane noski i elastyczne paski okularów zapewniają idealne dopasowanie i chronią przed rozpryskami wody.

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją do sportów wodnych - różnorodność produktów w Compass24

Odkryj duży wybór okularów przeciwsłonecznych dla entuzjastów sportów wodnych w Compass24. Granatowe, szare, czarne lub w kombinacji kolorów - okulary przekonują sportowym i ergonomicznym designem oraz optymalnym wyposażeniem do poruszania się po chłodnej wodzie. W Compass24 znajdziesz wysokiej jakości produkty od Gill, Plastimo, Julbo, Marinepool i innych producentów, którzy specjalizują się w sprzęcie do sportów wodnych. Jednym z bestsellerów są na przykład wypornościowe okulary przeciwsłoneczne Gill Corona, które doskonale filtrują uciążliwe odblaski. Czarne okulary przeciwsłoneczne Compass Classic są szczególnie lekkie i przekonują najwyższą trwałością. Uzupełnieniem oferty okularów są różnorodne akcesoria do okularów. Potrzebujesz etui podróżnego lub paska na okulary? Zajrzyj do sklepu internetowego Compass24 i wyposaż się!

Ostatnio oglądane produkty

Zapisz się do newslettera i zaoszczędź 25 zł

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i korzystaj z:

  • ekskluzywne kampanie rabatowe
  • atrakcyjne oferty marek
  • najnowsze wiadomości i trendy