Autopiloty na koło sterowe

Top-Seller
-21%
Raymarine »EV-100« Wheel Pilot
Od 8 499,95 zł 10 699,95 zł
-21%
Raymarine »EV-100« Wheel Pilot
Od 8 499,95 zł 10 699,95 zł

Pilot do kół jest przydatnym dodatkiem do prawie każdej łodzi - niezależnie od tego, czy preferujesz relaksujące rejsy rekreacyjne, czy jesteś ambitnym żeglarzem regatowym. Autopilot jest nieskomplikowany w instalacji i przejmuje kontrolę nad jachtem lub żaglówką po naciśnięciu przycisku. Wystarczy wprowadzić kurs, a system autopilota podąża za nim i automatycznie koryguje kurs.

Pilot koła steruje kołem poprzez elektrycznie napędzany pasek zębaty. Autopilot czerpie dane z kompasu i danych GPS. Zewnętrzne źródła danych, takie jak czujnik wiatru, mogą być również zintegrowane w celu dostosowania kursu do wiatru.

Piloty rowerowe firmy Raymarine i innych producentów

W sklepie internetowym Compass znajdziesz autopiloty czołowych producentów, takich jak Raymarine i Garmin, w tym wiele modeli z serii Raymarine Evolution Autopilot. Urządzenia mogą być łatwo zainstalowane nad lub pod pokładem. Nawet czasochłonny proces kalibracji nie jest już konieczny w przypadku wielu nowoczesnych pilotów kołowych.

System autopilota obsługuje się wygodnie za pomocą oddzielnego wyświetlacza, na którym można ustawić i korygować kurs dla swojej żaglówki. Jeśli sytuacja wymaga, aby szybko samemu przejąć stery, pilot do kół można wyłączyć za pomocą jednego przycisku. Cieszą się Państwo największym możliwym komfortem na swojej łodzi i mogą elastycznie reagować na wszelkie zmiany.

Ostatnio oglądane produkty