Monitorowanie akumulatorów

Pilnuj instalacji elektrycznej swojej łodzi! Dzięki tym przyrządom zawsze będziesz znał stan baterii i pobór mocy i możesz w porę zareagować, zanim nic już nie będzie działać. Znajdziesz tu mierniki napięcia, zwane też woltomierzami, różnych producentów - analogowe i cyfrowe. To pomoże Ci utrzymać stan naładowania pod kontrolą.

Nikt nie lubi być nagle bez prądu na morzu. Na amperomierzu można odczytać aktualny pobór mocy w postaci analogowej lub cyfrowej. Jeśli lubisz kompaktowe, możesz kupić monitor baterii, na przykład z NASA. Zapewnia ci obie wartości.

Masz jeszcze większy przegląd i kontrolę, jeśli połączysz nie tylko dane pomiarowe, ale także najważniejsze przełączniki bezpośrednio na panelu, na przykład światła pozycyjne, światło kotwicy i oświetlenie wnętrza. Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom na pokładzie.

Jeśli nie jesteś już naprawdę zadowolony z wydajności swojej baterii pokładowej, nawet jeśli nie jest ona wcale stara, możesz zafundować jej 'kurację ogniwową' za pomocą Megapulse. Oferujemy tutaj wersję morską z wyższym napięciem aktywacji.

Ostatnio oglądane produkty