Navionics+

Dzięki mapie morskiej Navionics możesz bezpiecznie podróżować po różnych drogach wodnych Niemiec i Europy. Nie ma znaczenia, czy jesteś już na wodzie, czy planujesz wycieczkę lub wyprawę w domu. Oprócz doskonałego przedstawienia obszaru morskiego, które jest bardzo podobne do map morskich w formie papierowej, mapy Navionics oferują Państwu liczne funkcje, takie jak pływy, prądy, wraki i plany portów, jak również usługi portowe i wiele innych.

Ponieważ na drogach wodnych wiele może się zmienić w bardzo krótkim czasie, Twoje elektroniczne mapy morskie od Navionics są oferowane do pobrania z tzw. 'FreshestData' przez 365 dni. Te aktualizacje są zawsze bezpłatne dla cyfrowych map morskich z Navionics.

Navionics - elektroniczne mapy morskie do pobrania

Z każdą mapą nawigacyjną Navionics otrzymujesz wysoce szczegółową zawartość mapy, która jest stale aktualizowana i ulepszana przez wielu specjalistów z odpowiedzialnych organów wodnych oraz przez dane pochodzące od społeczności Navionics. Otrzymujesz najnowszą zawartość map Navionics na karcie MicroSD, którą wystarczy włożyć do odpowiedniego adaptera map. Dzięki narzędziu ChartInstaller cyfrowe mapy morskie Navionics są pobierane błyskawicznie i są zawsze aktualne.

Ostatnio oglądane produkty