Radio

Top-Seller

Muzyka, wiadomości, raport pogodowy - radio na pokładzie to nie tylko rozrywka, ale także czynnik bezpieczeństwa. Radio morskie jest specjalnie zaprojektowane do wymagającego środowiska morskiego i po zainstalowaniu jest wodoodporne. Wybierz spośród naszych modeli, od niedrogiego radia jachtowego po kompletny morski system stereo. Wszystkie radia są łatwe do zainstalowania na pokładzie. Pamiętaj, że potrzebne będą również głośniki.

DAB+ możliwy

Niektóre modele mają już wbudowany moduł DAB+ - dzięki temu masz bardzo dobrą jakość dźwięku za pośrednictwem radia cyfrowego, nawet gdy jesteś w ruchu. Producent Fusion umożliwia rozbudowę swoich wcześniejszych modeli o zewnętrzne moduły DAB zapewniające odbiór bez szumów.

Możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł

Do przedstawionych tu radioodbiorników morskich można podłączyć różne źródła zewnętrzne, na przykład przez Bluetooth lub USB. Radio morskie Fusion RA770 oferuje szczególnie szeroki zakres opcji, a nawet zintegrowane WiFi. Producenci Hertz i Fusion oferują również do swoich modeli zewnętrzne panele sterujące, dzięki czemu można sterować głośnością lub programem również z zewnątrz.

Ostatnio oglądane produkty