Zegarki

Top-Seller
-8%
Zegarek żeglarski ClearStart™ - Ronstan
-17%
Garmin »quatix 6« Smartwatch morski GPS
Od 2 749,95 zł 3 299,95 zł
-17%
Zegar
Od 274,95 zł 329,95 zł
-23%
Chronograf Compass
499,95 zł 649,95 zł
-17%
Garmin »quatix 6« Smartwatch morski GPS
Od 2 749,95 zł 3 299,95 zł
-23%
Chronograf Compass
499,95 zł 649,95 zł
-17%
Zegar
Od 274,95 zł 329,95 zł
-8%
Zegarek żeglarski ClearStart™ - Ronstan

Osoby, które uwielbiają sporty wodne, zazwyczaj cenią sobie wysokiej jakości zegarki na rękę i chronografy. GPS w zegarku żeglarskim jest przykładem korzyści płynących z zastosowania takich urządzeń. Na compass24 znajdziesz duży wybór odpowiednich modeli. Bez wyjątku są to produkty o wysokiej jakości i stylowym wzornictwie. Oferujemy cyfrowe zegarki na rękę na każdą kieszeń - niezależnie od tego, czy szukasz niezawodnych chronografów czy potężnych smartwatchy. Znajdziesz tu również to, czego szukasz, jeśli po prostu potrzebujesz dobrego zegarka z dala od sportów wodnych.

Zegarki morskie i regatowe: nasza oferta dla entuzjastów sportów wodnych

Jeśli szukasz zegarka sportowego, który możesz nosić podczas aktywności w wodzie, compass24 ma całą gamę różnych ofert. Sercem tego są zegarki regatowe i morskie. Pochodzą one od znanych marek, takich jak Casio, Garmin, Optimum, Compass czy nawet Timex. W zależności od modelu na pokładzie mogą znajdować się następujące funkcje:

- Odporność na bardzo niskie temperatury
- Optymalizacja dla takich aktywności jak żeglarstwo, wędkarstwo, wioślarstwo czy surfing
- Kompas
- Termometr
- Szkło bezpieczne
- Opcje montażowe (np. do zamocowania na słupie)
- wymienne opaski na rękę
- Śledzik pływów
- Funkcja timera regatowego
- Wykorzystanie światła słonecznego dla jeszcze dłuższej żywotności baterii

Oczywiście, ta lista nie jest kompletna. Daje to jednak rozsądne pierwsze wrażenie tego, czego można się spodziewać po modelach oferowanych w naszym sklepie.

Stylowe zegarki i chronografy do codziennego użytku

Wiele z chronografów i zegarków posiada takie cechy jak obudowy ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości bransolety i gustowne wykończenia. Dzięki temu nadają się one nie tylko do spędzania czasu na wodzie, ale są również doskonałe do codziennego użytku. Dla smartwatchy dostępne są również darmowe aplikacje na systemy Android i iOS, dzięki czemu można w pełni wykorzystać potencjał tych urządzeń. W przypadku modeli firmy Garmin jest to na przykład aplikacja Fusion-Link Lite.

Wystarczy zorientować się, co mamy teraz do zaoferowania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz przyjazny zespół pomocy technicznej z przyjemnością pomoże.

Ostatnio oglądane produkty