Uchwyty

Top-Seller
Uchwyt z wkrętami
Od 219,95 zł
Uchwyt
Od 219,95 zł
Uchwyt
Od 219,95 zł
Uchwyt z wkrętami
Od 219,95 zł

Ponieważ na Twojej łodzi lub jachcie na otwartym morzu, jak również na jeziorach śródlądowych, szybko może zrobić się mokro i ślisko, poręcze i uchwyty są ważne. Szczególnie przy silnych wiatrach i z odpowiednimi prądami, poręcz wykonana ze stali nierdzewnej lub drewna zapewnia większą pewność kroku.

Pomoc w wejściu taką jak wysokiej jakości i elegancka poręcz z drewna tekowego znajdziesz pod hasłem 'Drabinki kąpielowe'. Pewny chwyt jest szczególnie ważny podczas korzystania z drabinki kąpielowej, ponieważ większość osób ma trudności z wypłynięciem z wody i powrotem do łodzi.

Ponadto przy każdym kroku na pokładzie, bezpieczeństwo wymaga uchwytu, takiego jak nasza drewniana poręcz.

Poręcz drewniana jak i poręcz z drewna tekowego są przykręcone ukryte, co zawsze wygląda nieco bardziej elegancko na jachcie czy łodzi. W tym celu poręcz ze stali nierdzewnej jest zwykle wykonywana z dwoma płytami montażowymi, które upraszczają przykręcanie. Upewnij się, że w wąskich przejściach montujesz poręcz, która jest nieco bliżej ściany. Zapobiegnie to upadkom i innym drobnym wypadkom. Te zdarzają się szybko, gdy np. trzeba wnieść na pokład nieporęczny sprzęt lub schować go pod pokładem.

Szukasz drabinki jako akcesorium do swojego jachtu lub łodzi? Następnie mają Państwo do wyboru drabiny przystawne, jak nasza drabina z poręczą, lub różne drabiny teleskopowe, z których każda wygląda inaczej. Zwróć uwagę na różne układy stopni i wybierz drabinkę do pływania, która najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej łodzi.

Ponieważ nie każdy właściciel jachtu chce montować drabinkę kąpielową na stałe na swoim relingu, z przyjemnością przedstawiamy Państwu również nasze drabinki kąpielowe wykonane z anodowanej rury aluminiowej. Są one po prostu zawieszane nad poręczą i wyposażone w antypoślizgowe szczeble. Zaletą zawieszenia jest to, że zawsze masz pomoc w wyjściu lub wejściu przez barierkę.

Dla Twojej drabiny pokładowej mamy w naszym asortymencie również odpowiedni stopień drewniany. Na przykład tak zwana 'deska tekowa'. Montujesz go szybko i łatwo za pomocą dwóch śrub od góry na drabince z desek.

Dwuczęściowy drewniany stopień do drabin kąpielowych, z drugiej strony, jest najpierw umieszczany wokół podłużnych rur drabiny od przodu i z tyłu, aby połączyć dwie części razem. Następnie jest szybko skręcany od przodu i gotowy do użycia. Ten żebrowany stopień pozwala na szybkie odprowadzanie wody, dzięki czemu zawsze masz pewną stopę podczas wychodzenia i wchodzenia.

Możemy tutaj dać tylko sugestie, ponieważ każda łódź jest inna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!

Zawsze chętnie pomożemy.

Ostatnio oglądane produkty