Liny

Lina Liros Porto
Od 9,95 zł
sznurek gumowy
Od 5,95 zł
Liros Dynamic Plus
Od 10,95 zł
Liors Spinaker
Od 4,95 zł
Liros D-Pro
Od 5,95 zł
Liros Hercules
Od 8,95 zł
Poliamid 8
Od 2,95 zł
Lina cumownicza Liros
Od 4,95 zł
Liros Regatta 2000
Od 15,95 zł
Lina cumowicza FSE Robline
Od 9,95 zł
Liros Hercules
Od 11,95 zł
Liros TopGrip
Od 10,95 zł
Liros Racer
Od 16,95 zł

Lina jest jednym z najważniejszych akcesoriów podczas żeglowania po rzekach, jeziorach i oceanach. Bardzo ważne przy cumowaniu jachtu są również liny cumownicze i liny do łodzi. Dostarczamy Państwu szoty, fały i niezbędne akcesoria w wysokiej jakości, które są odporne na wiatr, pogodę, wodę i wahania temperatury przez cały czas.

Halyardy i blachy - wysokiej jakości liny jachtowe do wysokich wymagań na jeziorach i rzekach

Fały i szoty do stawiania żagli i sterowania są zawsze narażone na duże obciążenia. Jednocześnie podczas każdej czynności liny muszą optymalnie układać się w dłoniach i nie mogą się wyślizgiwać. W Compass24 otrzymujesz najwyższej jakości liny do łodzi wykonane z najnowocześniejszych materiałów. Liny produkowane maszynowo oferowane są Państwu z plecionym rdzeniem i stabilnym oplotem, który wykonany jest na przykład z poliestru. Linki do łodzi są odporne na promieniowanie UV i mają dużą siłę zrywającą. Większość lin jest tak skonstruowana, że idealnie nadaje się również do wciągarek z gładkimi bębnami. Liny oferowane są Państwu jako gotowe lub też jako towar podwórkowy.

Dobre akcesoria przedłużają żywotność lin

Aby liny cumownicze, fały i szoty miały długą żywotność i były zawsze gotowe do użycia, ważne jest stosowanie wysokiej jakości akcesoriów. Na rejsy jachtowe i żeglarskie w każdych warunkach pogodowych, do lin jachtowych można u nas dostać uchwyty do lin, zaciski do lin i haki do lin najwyższej jakości. Praktyczne torby fałowe z zawieszkami wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne zapewniają porządek na pokładzie. Dzięki wysokiej jakości obcinaczowi do lin możesz przyciąć liny do łodzi na długość dokładnie taką, jakiej potrzebujesz. Jednocześnie końcówki są zgrzewane i liny łodzi nie rozplątują się. Wycinarkę na gorąco do lin można u nas dostać z akumulatorem lub również z zasilaniem gazowym.

Ostatnio oglądane produkty