Torby fałowe

Top-Seller
TORBA BLUE PERFORMANCE
Od 309,95 zł
TORBA BLUE PERFORMANCE
Od 309,95 zł

Z torbami fałowymi lub torbami na liny do łodzi, tworzysz porządek i tym samym zwiększasz jednocześnie bezpieczeństwo na pokładzie. Fałdy i arkusze leżące wokół szybko stają się zagrożeniem dla potknięć. Torbę zawiesza się na relingu lub na linie stalowej, a liny, takie jak fały i szoty, po prostu wkłada się do otworu.

Możesz również po prostu użyć torby z liną w sterówce jako torby do przechowywania map, papierów lub małych przedmiotów. Wszystko jest szybko uporządkowane i w razie potrzeby natychmiast pod ręką. Możesz dostać torbę na linę lub torbę sztauerską, która pasuje do Twojej łodzi lub jachtu w różnych wzorach i kolorach.

Torby i worki na liny wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i pogodowe

Torba sztauerska i linowa to praktyczny pomocnik na pokładzie lub w sterówce, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Solidna skóra zewnętrzna torby wykonana jest z PVC lub czystego poliestru. Misternie przetworzona tkanina jest hydrofobowa i odporna na promieniowanie UV, co jest bardzo ważne w sektorze offshore. Nawet w warunkach dużej wilgotności i mokrości materiały te są odporne na działanie pleśni i zazwyczaj mają bardzo długą żywotność. Aby utrzymać fały i szoty schludnie przechowywane na Twojej łodzi, oferujemy szeroki zakres toreb fałowych i worków na liny w różnych rozmiarach.

Ostatnio oglądane produkty

Zapisz się do newslettera i zaoszczędź 25 zł

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i korzystaj z:

  • ekskluzywne kampanie rabatowe
  • atrakcyjne oferty marek
  • najnowsze wiadomości i trendy