Odbijacze piankowe

Odbijacze do łodzi

Czy chciałbyś zoptymalizować swoje stałe miejsce do cumowania łodzi za pomocą kilku wskazówek i sztuczek? Pokażemy Ci, jakie opcje są dostępne i jak można optymalnie wykorzystać odbijacze do łodzi.

Dowiedz się więcej
Odbijacz piankowy
Od 134,95 zł

Odbijacze poduszkowe służą jako korpusy ochronne i rozpórki na statkach, łodziach i jachtach. Mają one różne kształty w zależności od ich zastosowania. Prostokątny kształt i wytrzymały materiał pianki PE (polietylen) szczególnie wyróżniają te błotniki. Specjalna powłoka sprawia, że błotniki są szczególnie odporne na warunki atmosferyczne.

Odbijacze do łodzi - niezastąpione!

Gdy tylko Twoja łódź może ocierać się o molo i sąsiednie łodzie podczas cumowania lub wypływania z pomostu, odbojnice oddadzą Ci niezastąpione usługi. Ruchów łodzi nigdy nie da się w pełni obliczyć i nawet przy dobrym manewrowaniu będzie się ona kołysać w zależności od siły wiatru. Nie zawsze można uniknąć kontaktu i tarcia z innymi łodziami, jachtami czy molo. Jeśli odbojnice zostaną przymocowane do zewnętrznej strony burty w odpowiednich miejscach, niezawodnie chronią przed zadrapaniami i uszkodzeniami.

Bogata oferta: poduszki do błotników i błotniki płytowe

Oprócz klasycznych kulkowych i długich błotników do nadmuchiwania, dostępna jest dziś szeroka gama błotników: choć tradycyjne kulkowe błotniki spełniają swoje zadanie jako przekładki, to również łatwo się ślizgają. Z kolei błotniki płaskie lub płytowe prawie w ogóle się nie przesuwają. Zapewniają one efekt amortyzacji na większej powierzchni, szczególnie podczas ślizgania się i mijania delfinów. Odbojnica poduszkowa to inna forma odbojnicy płaskiej, również wykonana z pianki PE, ale o kwadratowych wymiarach i pokrowcu nadającym się do prania.

Ostatnio oglądane produkty