Pontony

Top-Seller
-11%
Łódź pneumatyczna Comfortline
Od 4 999,95 zł 5 599,95 zł
-3%
Dmuchana łódź Compass z dnem listwowym
Od 1 979,95 zł 2 039,95 zł
-18%
Caravelle / Super Caravelle
Od 899,95 zł 1 099,95 zł
-3%
Dmuchana łódź Compass z dnem listwowym
Od 1 979,95 zł 2 039,95 zł
-18%
Caravelle / Super Caravelle
Od 899,95 zł 1 099,95 zł
-11%
Łódź pneumatyczna Comfortline
Od 4 999,95 zł 5 599,95 zł

Sklep internetowy Compass24 oferuje łodzie dmuchane w różnych wersjach i rozmiarach. Można je kupić jako nadmuchiwaną łódź z silnikiem lub jako mały ponton, którym można się poruszać za pomocą dwóch wioseł. Łodzie dmuchane mogą być wykorzystywane jako środek transportu z kotwicowiska do portu lub plaży, jako łódź kąpielowa, łódź wędkarska lub jako dodatkowe zabezpieczenie na wodzie. W zależności od obszaru użytkowania i wielkości załogi należy wybrać łódź dmuchaną dla dwóch, trzech, czterech lub więcej osób o odpowiedniej długości. Łodzie dmuchane rozróżnia się w zależności od konstrukcji stępki i dna wewnętrznego, liczby komór powietrznych lub kształtu kadłuba. Jeśli łódź dmuchana nie jest używana z wiosłami, ale jako łódź motorowa z silnikiem zaburtowym, ważne jest, aby istniała stała pawęż, na której można zamontować silnik zaburtowy&nbsp. Nadmuchiwany kil wypiera wodę równomiernie po obu stronach i dzięki temu zapewnia znacznie stabilniejszą pozycję łodzi, nawet podczas strugania. Do stabilizacji łodzi w wodzie przydają się również stożki rufowe na łodziach ze stałą pawężą. W sklepie internetowym Compass można znaleźć również dmuchane kajaki i kanu.

Pomocne funkcje

Niektóre łodzie dmuchane posiadają powietrzną lub drewnianą podłogę, która daje pasażerom pewniejsze oparcie dzięki całkowicie usztywnionej powierzchni podłogi, co jest korzystne w wielu sytuacjach. W jednej łodzi można zakwaterować do sześciu osób. W zależności od modelu, dmuchana łódź wyposażona jest w deskę sedesową lub rolkę sedesową, lub może być opcjonalnie o nie poszerzona. W dalszym wyposażeniu wysokiej jakości dmuchany ponton oferuje profilowe pasy ocierające. Jest to bardzo pomocne podczas cumowania i chroni wrażliwy materiał PVC. Solidne i wytrzymałe łodzie dmuchane posiadają również zewnętrzną powłokę wykonaną z materiału odpornego na promieniowanie UV.

Transport i przechowywanie łodzi dmuchanych

Dzięki uchwytowi na dziobie łódź można łatwo zwodować lub przenieść. Pierścienie holownicze pozwalają na bardzo stabilne holowanie łodzi za jachtem. W przypadku dużych i ciężkich łodzi dmuchanych zaleca się zamocowanie pierścieni ślizgowych lub kółek do łodzi dmuchanych. Aby umożliwić poruszanie się za pomocą wioseł, większość łodzi posiada składane oarlocki. Aluminiowe wiosła wchodzą w zakres dostawy. Niektóre modele są wyposażone w łopatkę. Łatwy montaż i demontaż zapewnia mieszek nożny. Łodzie są pierwszej klasy wykonania i są dostarczane z torbą do przenoszenia dla łatwego przechowywania.

Generalnie łodzie nadmuchiwane z silnikiem lub bez nadają się zarówno jako łodzie rekreacyjne, jak i jako łodzie wędkarskie. Właśnie dlatego, że łodzie dmuchane, oprócz funkcji pontonu, służą również do zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacjach awaryjnych, należy zwrócić uwagę nie tylko na jak najniższą cenę, ale również na jakość. Mała dmuchana łódź może być również bardzo dobrze wykorzystana jako tender jachtowy. Compass24 oferuje dobrej jakości nadmuchiwane łodzie z lub bez stałego dna i z lub bez silnika zaburtowego. W sklepie internetowym Compass znajdziesz różne rodzaje dmuchanych pontonów w niskiej cenie. Posiadamy w sprzedaży takie marki jak Sevylor, Bombard oraz własną linię produktów.

Ostatnio oglądane produkty