Wycieraczki szyb

Wysokiej jakości wycieraczki z mocnym silnikiem wycieraczki i solidnym ramieniem wycieraczki powinny należeć do podstawowego wyposażenia Twojej łodzi lub jachtu. Podobnie jak na drogach, na jeziorach, rzekach i otwartym morzu ważna jest dobra i dobra widoczność. Dobre wycieraczki na szybach sterówki dokładnie usuną rozpryskujący się spray, a także lekki i mocny deszcz.

Sprawnie działająca wycieraczka zapewnia dobrą widoczność i bezpieczeństwo

Klasyczne i nowoczesne sterówki wyposażone są w proste lub zakrzywione przednie szyby. Podobnie jak w samochodzie, zainstalowana wycieraczka zapewnia dobrą widoczność na żaglówce lub jachcie. Przy silnym morzu lub ulewnym deszczu doskonale sprawdza się silnik wycieraczki, który przesuwa ramię wycieraczki z różną prędkością po przedniej szybie. Zapewnia to dobrą widoczność przez cały czas i zwiększa bezpieczeństwo.

Wzmocnienie wycieraczki przedniej szyby jest możliwe dzięki zestawowi

Jeśli wycieraczka przedniej szyby na Twojej łodzi nie działa lub nie ma zainstalowanych wycieraczek na przedniej szybie sterówki, zalecany jest dla Ciebie zestaw doposażeniowy. Zestawy z naszej oferty składają się z silnika wycieraczki, ramienia wycieraczki oraz właściwej wycieraczki. W zależności od konstrukcji sterówki możliwy jest montaż na górze lub na dole powierzchni okiennej. W przypadku zatłuszczenia pióra wycieraczki można u nas nabyć również pióra zamienne, które można łatwo wymienić, tak jak w samochodzie.

Ostatnio oglądane produkty