Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
od do
1 od 2
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Znakowanie łańcucha Znakowanie łańcucha
Łatwiejsze do zobaczenia i trwalsze niż malowane znaki na łańcuchu. Dzięki temu systemowi możesz szybko i łatwo sprawdzić, jak dużo łańcucha wypuściłeś. Różne kolorowe plastikowe klipsy odporne na wodę morską mocowane. Jeden zestaw (10...
106,95 PLN
Skrzynka przekaźników Lofrans 12V/500 1700W Skrzynka przekaźników Lofrans 12V/500 1700W
Skrzynka przekaźników, wodoodporna obudowa z wysokowydajnym układem sterowania. Do pracy w lewo/prawo lub w górę/dół. Wymiary: 115 x 90 x 60 mm.
427,95 PLN
Panel sterowania typ L - Lofrans Panel sterowania typ L - Lofrans
Do montażu podtynkowego za pomocą przełącznika góra / dół. Podnoszenie i opuszczanie jest możliwe dzięki podwójnemu przekaźnikowi. Napięcie: 12 V / 24 V. Głębokość instalacji: 28 mm. Wymiary: 80 x 25 mm.
160,95 PLN
Wyłącznik nożny do wciągarek elektrycznych Wyłącznik nożny do wciągarek elektrycznych
Wyłącznik nożny do elektrycznych wciągarek kotwicowych lub grodziowych. Obudowa ze stali nierdzewnej jest wodoodporna. Wyłączniki nie mogą być przypadkowo uruchomione dzięki ochronnej zaślepce wykonanej z niełamliwego tworzywa...
80,95 PLN
Automatyczny wyłącznik do wciągarek Automatyczny wyłącznik do wciągarek
Automatyczny wyłącznik do wciągarki kotwicznej, który po prostu wyłącza zasilanie w przypadku zwarcia. W ten sposób silnik elektryczny jest chroniony przed przeciążeniem za pomocą obwodu czasowo-prądowego. Napięcie 12 / 24 V.
od 481,95 PLN
Hak na łańcuch Hak na łańcuch
ze stali nierdzewnej. Specjalny hak na łańcuch zapobiega zaczepianiu się łańcucha kotwiącego o okucie dziobowe lub uszkodzeniu dziobowego walca. Pazur jest po prostu zaczepiany do łańcucha. W ten sposób można odciążyć...
106,95 PLN
Ogranicznik łańcucha Ogranicznik łańcucha
ze stali nierdzewnej. Ogranicznik łańcucha odciąża kabestan kotwiczny i chroni go.
od 155,95 PLN
Łańcuchowy ochraniacz Łańcuchowy ochraniacz
Wykonany ze stali nierdzewnej, samozaciskowe. Aby zabezpieczyć łańcuch lub zwolnić wciągarkę kotwicy podczas kotwiczenia.
od 80,95 PLN
Łącznik łańcucha Łącznik łańcucha
Do połączenia łańcucha z kotwicą. Jest to nieodzowna zaleta, szczególnie w przypadku pracy z wciągarkami do kotwic i rolkami dziobowymi.
od 106,95 PLN
Obrotowy łacznik łańcucha Obrotowy łacznik łańcucha
Ze stali nierdzewnej do połączenia łańcucha z kotwicą. Obrotowy mechanizm zapobiega skręcaniu się łańcucha podczas podnoszenia kotwicy.
od 144,95 PLN
Obrotowy łacznik łańcucha ze złącznikiem Obrotowy łacznik łańcucha ze złącznikiem
Obrotowy mechanizm zapobiega skręcaniu się łańcucha podczas gwałtownych ruchów statku. Dodatkowy łącznik zabezpiecza kotwicę przed ułożeniem jej do góry nogami na rolce kotwicznej podczas podnoszenia
od 160,95 PLN
1 od 2
Ostatnio oglądane