Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
od do
1 od 3
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Znakowanie łańcucha Znakowanie łańcucha
Łatwiejsze do zobaczenia i trwalsze niż malowane znaki na łańcuchu. Dzięki temu systemowi możesz szybko i łatwo sprawdzić, jak dużo łańcucha wypuściłeś. Różne kolorowe plastikowe klipsy odporne na wodę morską. Jeden zestaw (10 zacisków)...
136,95 PLN
Karabińczyk do boji - KONG Karabińczyk do boji - KONG
Karabinek do boji wykonany z nierdzewnej stali o grubości 13 mm, który nie wymaga mocowania do haka łodzi. Bardzo łatwa obsługa dzięki bardzo dużemu otworowi. Blokada zapobiega niezamierzonemu otwarciu poprzez przesuwanie i obracanie....
329,95 PLN
Skrzynka przekaźników Lofrans 12V/500 1700W Skrzynka przekaźników Lofrans 12V/500 1700W
Skrzynka przekaźników, wodoodporna obudowa z wysokowydajnym układem sterowania. Do pracy w lewo/prawo lub w górę/dół. Wymiary: 115 x 90 x 60 mm.
439,95 PLN
Panel sterowania typ L - Lofrans Panel sterowania typ L - Lofrans
Panel sterowania do montażu na ścianie z przyciskami do podnoszenia i opuszczania. Do podnoszenia i opuszczania wymagany jest mocny podwójny przekaźnik. Napięcie: 12 V / 24 V. Głębokość zabudowy: 28 mm. Wymiary: 80 x 25 mm.
139,95 PLN
Przełącznik nożny do wciągarek elektrycznych Przełącznik nożny do wciągarek elektrycznych
Przełącznik nożny dla elektrycznych kabestanów kotwicznych lub szotowych. Obudowa ze stali nierdzewnej jest wodoodporna. Przełączniki są zabezpieczone przed przypadkowym uruchomieniem dzięki osłonie z nietłukącego się tworzywa...
109,95 PLN
Automatyczny wyłącznik do wciągarek Automatyczny wyłącznik do wciągarek
Automatyczny wyłącznik do wciągarki kotwicznej, który po prostu odcina prąd w przypadku zwarcia. W ten sposób silnik elektryczny jest chroniony przed przeciążeniem przez obwód zależny od czasu/prądu. Napięcie 12 / 24 V.
659,95 PLN od 549,95 PLN Oszczędzasz 17%
Ogranicznik łańcucha Ogranicznik łańcucha
wykonane ze stali nierdzewnej. Ogranicznik łańcucha odciąża i chroni windę.
od 179,95 PLN
Łańcuchowy ochraniacz Łańcuchowy ochraniacz
Wykonany ze stali nierdzewnej, samozaciskowe. Aby zabezpieczyć łańcuch lub zwolnić wciągarkę kotwicy podczas kotwiczenia.
od 89,95 PLN
Łącznik łańcucha Łącznik łańcucha
Do połączenia łańcucha z kotwicą. Jest to nieodzowna zaleta, szczególnie w przypadku pracy z wciągarkami do kotwic i rolkami dziobowymi.
od 109,95 PLN
Obrotowy łacznik łańcucha Obrotowy łacznik łańcucha
Ze stali nierdzewnej do połączenia łańcucha z kotwicą. Obrotowy mechanizm zapobiega skręcaniu się łańcucha podczas podnoszenia kotwicy.
od 169,95 PLN
Obrotowy łacznik łańcucha ze złącznikiem Obrotowy łacznik łańcucha ze złącznikiem
Obrotowy mechanizm zapobiega skręcaniu się łańcucha podczas gwałtownych ruchów statku. Dodatkowy łącznik zabezpiecza kotwicę przed ułożeniem jej do góry nogami na rolce kotwicznej podczas podnoszenia
od 179,95 PLN
Łańcuchowe ogniwo awaryjne Łańcuchowe ogniwo awaryjne
Awaryjne połączenie dwóch łańcuchów lub uszkodzonego łańcucha. Wystarczy otworzyć ogiwo awaryjne, włożyć oba końce i ponownie zamknąć.
od 29,95 PLN
1 od 3
Ostatnio oglądane