Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów
Najlepiej sprzedające się
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
od do
1 od 2
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Zestaw 4 odbijaczy Zestaw 4 odbijaczy
4 odbijacze w SUPER CENIE. Każdy odbijacz z dwoma oczami w górnej i dolnej części dla różnych opcji montażu na pokładzie. Zawór jest odpowiedni dla każdego pistoletu pneumatycznego, dzięki czemu uzupełnianie powietrza nie stanowi...
od 154,95 PLN
Odbijacz POLYFORM Odbijacz POLYFORM
Długie odbijacze z wyjątkowo wytrzymałymi podwójnymi oczami i wzmacniającymi żebrami. Wyposażony w specjalny zawór Polyform. Dostępne w różnych wersjach.
od 80,95 PLN
Odbijacz POLYFORM Odbijacz POLYFORM
Szczególnie mocne i wytrzymałe długie odbijacze zaprojektowane do użytku w żegludze handlowej. Dostępne w różnych wersjach.
od 213,95 PLN
Odbijacz okrągły - POLYFORM Odbijacz okrągły - POLYFORM
Boje ze wzmocnionymi odbijaczami dla ciężkich ładunków. Niezbędny do połowu dalekomorskiego i wykorzystania na morzu. Dostępne w różnych wersjach.
od 106,95 PLN
Odbijacz "Multi" Odbijacz "Multi"
Odbijacz jest bardzo wytrzymały, odporny i można go bezproblemowo rozciągać w orientacji poziomej i pionowej. Można go łatwo zainstalować na łodzi, w doku i przed wszystkimi okrągłymi pachołkami. Odporny na promieniowanie UV, wyjątkowo...
134,95 PLN od 133,95 PLN Oszczędzasz 1%
Odbijacz 40cm niebieski, 2 sztuki Odbijacz 40cm niebieski, 2 sztuki
Każdy odbijacz z dwoma otworkami u góry i u dołu. Zawór jest odpowiedni dla każdego pistoletu pneumatycznego. Wykonane z miękkiego PVC.
od 80,95 PLN
Pasek Multifender Pasek Multifender
Odbijacze wielopłaszczyznowe. Do amortyzacji i ochrony mostów, pachołków, krawędzi i wielu innych miejsc. Pasek odbijacza ma 8cm szerokości i 60cm długości.
106,95 PLN
Osłona pomostowa Osłona pomostowa
Jadąc wzdłuż lub do doku z bocznym wiatrem lub przypływem? Odbijacz chroni kadłub, dopóki nie będziesz miał czasu na zacumowanie i włożenie większej liczby odbijaczy. Długość 110 cm, Ø 24 cm.
320,95 PLN
Osłona kątowa do pomostu Osłona kątowa do pomostu
Składany odbijacz może być mocowany pod różnym kątem 90°, co zabezpiecza przed niebezpiecznymi zakrętami i narożnikami na pomostacg. Montaż za pomocą 8 śrub (nie wchodza w skład zestawu). Długość: 100 cm Gięcie: 44 cm Ø: 19 cm
160,95 PLN
DAN-FENDER Heavy Duty DAN-FENDER Heavy Duty
Najwyższej jakości odbijacze do bezpiecznej ochrony łodzi i jachtów wszystkich rozmiarów. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji nie ma słabych punktów, takich jak pękające szwy czy wyrywanie oczek na końcu. Dodatkowe wzmocnione głowic...
od 199,95 PLN
Odbijacz MAXI Odbijacz MAXI
Dmuchane. Wykonane z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej. D-ringi ze stali nierdzewnej na obu końcach.
499,95 PLN
Odbijacze nakładane Odbijacze nakładane
Unikalny odbijacz, który jest po prostu przycięty. Wyjątkowo pochłaniająca wstrząsy pianka doskonale chroni Twoją łódź. Może być stosowany pionowo lub poziomo.
od 320,95 PLN
1 od 2
Ostatnio oglądane