Składaki

Mając na pokładzie składany rower, zapewniasz sobie różnorodność podczas rejsów statkiem i wycieczek jachtem, gdy po kilku dniach na pełnym morzu wyruszasz na długo wyczekiwaną wycieczkę do brzegu. Na wycieczce brzegowej odkryjesz obce kultury, fascynujące krajobrazy, jak również imponującą historię i poznasz życie mieszkańców z zupełnie nowej perspektywy. Rower składany daje Ci możliwość maksymalnego wykorzystania cennego czasu, który masz na lądzie.

W naszym sklepie znajdziesz rower składany, który będzie Ci odpowiadał. Odkryj kolekcję rowerów składanych i zainspiruj się na następną wyprawę. Poniższy przegląd wyjaśnia, dlaczego warto kupić rower składany.

Kupić rower składany - obszary użytkowania i inspiracje doświadczeniami

Dzięki składanemu rowerowi na pokładzie łodzi lub jachtu możesz nie tylko wyruszyć na zrównoważone ekologicznie zwiedzanie, ale także udać się do najbliższego supermarketu, aby uzupełnić zapasy na pokładzie. Szukasz dla swoich dzieci możliwości zabawy, która oferuje solidny grunt pod nogami? Rower składany można w mgnieniu oka złożyć, by wyruszyć na plac zabaw w obcym kraju.

Niezrównane zalety - rower składany na pokładzie

Wyposażenie łodzi lub jachtu w rower składany to doskonały pomysł pod wieloma względami. Nie musisz już dreptać z portu do portu z drogimi opłatami za wynajem, ale możesz zwinąć się ze swoim składanym rowerem natychmiast po zacumowaniu. Dodatkowo wiesz, który rower masz pod pazuchą i że jest on w bezpiecznym, jak i higienicznym stanie. Rower składany ma niską masę własną, dzięki czemu nośność łodzi lub jachtu nie jest w żaden sposób naruszona. Ponieważ rower składany jest bardzo kompaktowy i można go łatwo złożyć, wymaga tylko niewielkiej ilości miejsca na pokładzie i w razie potrzeby można go rozstawić w kilku krokach. Do transportu roweru składanego z pokładu na brzeg i z powrotem można użyć rampy lub żurawika do łodzi - jeśli jest dostępny. Doskonale sprawdzi się również specjalna torba transportowa na rower składany.

Wysokiej jakości rower składany - oto cechy, które mają znaczenie

Oferujemy rowery składane znanych marek takich jak Compass czy Prophete w różnych rozmiarach (np. 16 cali lub 20 cali), z wygodnymi biegami oraz w wersji aluminiowej i stalowej. Odblaski zapewnią Ci bezpieczeństwo po zmierzchu. Wybierz teraz atrakcyjne wzory - pasujące do łodzi lub jachtu w kolorach morza - lub składany rower w modnym neonowym kolorze!

Ostatnio oglądane produkty