Monitorowanie silnika

Dobrze działające instrumenty jachtowe do monitorowania silnika są szczególnie ważne w kokpicie Twojej łodzi motorowej lub jachtu motorowego. Instrumenty takie jak obrotomierz, wskaźnik temperatury oleju, ciśnienia oleju i paliwa lub prędkościomierz GPS dostarczą Ci wszystkich ważnych informacji podczas rejsów po rzekach, jeziorach lub morzu.

Instrumenty są chronione przed wodą rozpryskową i dzięki wstępnemu okablowaniu mogą być łatwo zintegrowane i zainstalowane w już istniejącym kokpicie. Przetworniki i instrumenty łodziowe są testowane, aby zapewnić, że działają dokładnie nawet w trudnych warunkach i przy złej pogodzie, i zapewniają wiarygodny odczyt przez cały czas.

Precyzyjne przyrządy nadają się do prawie wszystkich typów łodzi

Wszystkie instrumenty łodziowe do monitorowania silnika spełniają wymagania EMC i mają solidną konstrukcję. Dzięki dopasowanemu przedniemu pierścieniowi możesz łatwo zintegrować w swoim kokpicie instrumenty takie jak obrotomierz, wskaźnik temperatury oleju, ciśnienie oleju i wskaźnik paliwa. Analogowe i cyfrowe instrumenty i wskaźniki są zwykle podświetlane i chronione przed kondensacją przez podwójne szyby. Wysokiej jakości przyrządy do łodzi nadają się do prawie wszystkich typów łodzi i mogą być używane niezależnie od reszty systemu przyrządów na Twojej łodzi lub jachcie.

Ostatnio oglądane produkty

Zapisz się do newslettera i zaoszczędź 25 zł

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i korzystaj z:

  • ekskluzywne kampanie rabatowe
  • atrakcyjne oferty marek
  • najnowsze wiadomości i trendy