Noże termiczne

Obcinarka do lin na gorąco to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o cięcie lub zgrzewanie lin, linek i sznurów wykonanych z tworzywa sztucznego. Przecinarki do lin do łodzi lub jachtu dostępne są również w wersji zasilanej gazem lub z akumulatorem. Te wysokiej jakości nożyce do cięcia lin mogą być używane przy wietrze i pogodzie. Nawet gdy nie ma dostępu do prądu. Każdy gorący frez z naszej oferty nagrzewa się w ciągu kilku sekund.

Klasyczne noże do cięcia na gorąco z zasilaniem sieciowym osiągają temperaturę do 800 °C

Klasyka do cięcia lin i sznurów to urządzenie do cięcia na gorąco z podłączeniem do sieci. Przecinarki do lin zasilane napięciem 230 V po bardzo krótkim czasie osiągają temperaturę do 800 °C. Linki, liny i kable są w jednej operacji cięte, spawane i zabezpieczane przed odkręcaniem. Aby końcówki po schłodzeniu były szybko gotowe do ponownego użycia, zalecamy czyszczenie ich metalową szczoteczką. Końcówki nożyc do cięcia linek można wymienić w prawie wszystkich modelach. Jeśli nie masz na swojej łodzi prądu, idealny będzie przecinak do lin zasilany gazem. Ponieważ te nowoczesne nożyce do cięcia sznurka są wyposażone w zapłon piezoelektryczny, nie potrzeba zapalniczki ani zapałek. Te nożyce do cięcia gorących lin pracują na naboju z gazem butanowym. Gorąca krajalnica z akumulatorem jest również idealnym rozwiązaniem, jeśli nie masz na pokładzie prądu.

Obcinaczki do sznurów i lin powinny być zawsze używane z dala od materiałów łatwopalnych

Przecinarki do gorących lin z naszej oferty powinny być zawsze używane z dala od materiałów łatwopalnych. Ognioodporna podstawa jest idealna do cięcia. Po nagrzaniu, gorące narzędzie skrawające zawsze wymaga czasu chłodzenia od 30 do 60 minut. Dzieci nie powinny obsługiwać przecinarki do lin.

Ostatnio oglądane produkty