Mapy C-Map

Top-Seller

Mapy żeglarskie C-Map są oparte na wektorach i oferują unikalne szczegóły nawigacyjne na łodziach i jachtach. Są one kompatybilne z chartploterami wielu znanych marek. Każdy wykres, który otrzymujesz od C-Map jest programowany we własnym zakresie przez producenta. Jako klient będziesz również zawsze otrzymywać najnowsze aktualizacje, które w razie potrzeby zostaną natychmiast zainstalowane na Twoich planszach.

Wykresy C-Map dostępne są w wielu różnych wersjach jako MAX-N+, MAX-N, Full 4D, MAX i NT+. W zależności od rodzaju mapy dostępnych jest wiele różnych funkcji, takich jak wysokości pływów, animowane strzałki pływów, prądy oceaniczne czy uproszczona informacja o porcie.

Wykresy C-Map dostępne są w wielu językach

Dostępne u nas mapy morskie C-Map dla niemal wszystkich europejskich obszarów przybrzeżnych. Zamawianie plansz jest dziecinnie proste. Dla map C-Map wymagane są jedynie nazwa i model plotera map lub systemu komputerowego. Wszystkie mapy morskie C-Map dostępne są w kilku językach. Oznacza to, że możesz przeczytać potrzebne informacje w języku angielskim i w języku regionu.

Ostatnio oglądane produkty