Informacje dot. produktu
Kabestany Orbit są lżejsze niż jakikolwiek kabestan w swojej klasie i oferują niezrównaną przyczepność i kontrolę liny przy minimalnym zużyciu liny. Co jeszcze? Niezwykle łatwe w serwisowaniu, nie wymagają narzędzi do demontażu i konserwacji. Dzięki w pełni obrobionym bębnom aluminiowym i wysoce wydajnej przekładni, ważą znacznie mniej i oferują niższe wysokości wejścia liny niż jakakolwiek inna wciągarka w swojej klasie. Zalety te uzupełnia gładkie wykończenie powierzchni bębna i natychmiast rozpoznawalne Power Ribs™; cechy zapożyczone z kabestanów Andersen, aby zapewnić ten sam imponujący chwyt liny i kontrolę przy minimalnym zużyciu liny. Opatentowany przez Ronstan system samoknagowania QuickTrim zapewnia zupełnie nowe doświadczenie użytkownika, pozwalając żeglarzom na łatwe i bezpieczne zmniejszenie napięcia liny w celu dokonania drobnych korekt trymu żagla bez konieczności zdejmowania uchwytu kabestanu lub wyjmowania liny z samoknagownika. Reaguj natychmiast na drobne korekty kursu lub zmiany siły i kierunku wiatru i zostaw konkurencję w tyle.

Cechy:

Lekkość - w pełni aluminiowe bębny kabestanów Orbit są najlżejsze w swojej klasie.

Żebra Power Ribs - Charakterystyczny profil bębna z żebrami Power Ribs zapewnia imponującą przyczepność i kontrolę bez przeżuwania takielunku.

Łatwa konserwacja - pełny demontaż i montaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

QuickTrim to wyjątkowa przewaga konkurencyjna podczas regat i prosta wygoda podczas rejsu, standardowa funkcja kabestanów Orbit 30QT i większych.
Uwagi
Dane techniczne
Nr artykułu.462791
Nr artykułu dostawcy.R-RA6201
Recenzje

Oceny 0 z 0

 (0)

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


Zapisz się do newslettera i zaoszczędź 25 zł

Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i korzystaj z:

  • ekskluzywne kampanie rabatowe
  • atrakcyjne oferty marek
  • najnowsze wiadomości i trendy